ZDRAVÝ ROZUM VO VÝCHOVE S MARKOM HERMANOM

Svieži a pohodový manuál výchovy pre všetkých, ktorí si razia v živote prístup zdravého rozumu.

Ako vytvoriť doma dobrú atmosféru? Prečo hovoríme, že moderné technológie vyrazili dvere do našich domácnosti? Prečo niektorí rodičia zbytočne bojujú a sú z výchovy unavení či otrávaní? A prečo je dôležité vytvoriť s partnerom pevný pár? Uznávaný lektor v oblasti výchovy Marek Herman ponúkne jednoduché a zrozumiteľné návody a postupy ako meniť svet okolo nás. Spolu si pripomenieme časom overené princípy, ktoré možno použiť ako v osobnom živote, tak aj v každodennej práci s deťmi doma alebo v škole či v škôlke. 

Po prednáške bude nasledovať diskusia. Po prednáške bude Marek Herman podpisvoať knihy, ktoré budú k dispozícií aj na mieste. 


PhDr. Marek Herman je uznávaný český pedagóg a lektor. Vedie obľúbené semináre o sebarozvoji, sebapoznávaní a o výchove detí, najmä v období predškolského veku. Vyštudoval Pedagogickú fakultu Masarykovej univerzity v Brne a pôsobil ako externý pracovník na Katedre rekreologie Fakulty telesnej výchovy Univerzity Palackého v Olomouci a tiež na Vysokej škole ekonomickej v Prahe. Je autorom publikácií Najděte si svého marťana, Jsi tam, brácho? a Máma není služka, máma je dáma. Knihy sa stali bestsellermi medzi rodičmi a pedagógmi a sú označované za pozvánku do detskej psychiky. Herman sa zaoberá hlavne dvoma veľkými témami: výchovou v rodine a sebapoznaním. 

FB event

Dom kultúry Zrkadlový háj

  10.11.2022 | 19:00 - 23:00

  KOMUNITNÉ AKTIVITY

 15 €

ZDRAVÝ ROZUM VO VÝCHOVE S MARKOM HERMANOM

Podobné podujatia