XXI. PETRŽALSKÝ MAŠKARNÝ PLES

Ples krások a zvierat, zloduchov i hrdiniek je tu!

Existuje udalosť, na ktorej bok po boku tancujú princezné s pirátmi, šašovia s faraónmi a všetci sa pri tom náramne zabávajú? Samozrejme!
Chystajte kostýmy, čím bláznivejšie, tým lepšie! Tradícia karnevalov pre dospelých sa totiž po troch rokoch vracia späť do Petržalky.
Zabudnite na drahé róby i spoločenské faux pas. Na svoje si prídu tvorivosť a jedinečnosť. Prvé pravidlo maškarného plesu totiž znie: Fantázii sa medze nekladú! A druhé? Najbláznivejší, najkreatívnejší jednotlivec alebo kolektív vyhráva. 

Hostí tentokrát privíta bohatým programom i výbornou atmosférou – na tanečný parket bude pozývať skupina TIP TOP BAND & DJ a nestarnúce evergríny pripomenie aj bývalý frontman kapely Metalinda Paľo Drapák so svojím triom.

Nielen do tanca, ale aj pri svetelnej šou sa rozhorúčia rovnako tí, ktorí nie sú práve parketovými levmi a napäté to bude isto aj počas tomboly s hodnotnými cenami.

Peknú pamiatku do rodinného albumu či na sociálne siete si odnesú všetci, ktorí využijú možnosť odfotiť sa pri špeciálnej fotostene.

A to nie je všetko. Najlepšia maska spomedzi jednotlivcov aj skupín získa zaujímavé ceny.

Drahšie lístky, kvalitnejší program

Lístky je možné si zakúpiť len osobne a v hotovosti v pokladni kultúrneho domu od utorka 17. januára za 55 alebo 50 eur v závislosti od výberu sedenia. Niektorí by mohli namietať na vyššie vstupné, samospráva ale tvrdí, že ceny odrážajú aktuálnu situáciu s energetickou krízou a vyššou cenou potravín v danom regióne.

Okrem toho dodáva, že zďaleka nie sú také vysoké ako v iných bratislavských mestských častiach, kde ponúkajú lístky na ples s porovnateľným programom v oveľa vyššej cenovej relácii, niekde aj od 80 eur vyššie.

„V cene vstupenky je prípitok, štvorchodová večera vrátane alko, nealko nápojov i kávy, no a netreba zabúdať na skvelý hudobno-zábavný program, ktorý roztancuje každého,“ menuje najväčšie lákadlá plesu starosta Petržalky Ján Hrčka, ktorý dodáva, že počet miest v 150-tisícovej Petržalke je kvôli kapacite kultúrneho domu limitovaný na 350.

„Po trojročnej prestávke verím, že sa všetci spoločne dosýta zabavíme, pochutíme si na dobrom jedle a predvedieme kreatívneho aj súťaživého ducha. Všetkých na ples srdečne pozývam!“ uzatvára šéf petržalskej samosprávy.

Tešíme sa na vás!

Dom kultúry Zrkadlový háj

  04.02.2023 | 19:00 - 03:00

  HUDBA, KOMUNITNÉ AKTIVITY

 50 € / 55 € Balkón

XXI. PETRŽALSKÝ MAŠKARNÝ PLES

Podobné podujatia