VIANOČNÁ PETRŽALKA 2023 / VOISING

Vianočné trhy na Námestí Republiky s kultúrnym programom.

18.00 VOISING
Voising je slovenská a´cappella vokálna skupina, spievajúca prevažne populárne piesne svetových, ale i slovenských hviezd, bez použitia hudobných nástrojov.

A´cappella Voising vznikla v septembri 2018, keď nadviazala na niekoľkoročnú spoluprácu jednotlivých členov v rôznych vokálnych zoskupeniach. Účinkovanie v Divadle Andreja Bagara v Nitre v predstaveniach Gazdiná roba, Jánošík, ale aj realizácia slovenského dabingu v rozprávkach ako Hľadá sa Dory, Kráska a zviera, Coco, Piadinôžka, Návrat Mary Poppins, Ralph búra internet, Aladin, Leví kráľ či Ľadové kráľovstvo 2.

Vianoce sú o rodine, o láske. My sme sa rozhodli uchopiť tému lásky z veľmi dôležitej a čoraz populárnejšej stránky. Pieseň hovorí o dôležitosti sebalásky. Autorom hudby je Adam Hudec.


19.15 INSPINIA ohňová a LED show
Umelecké združenie Inspinia tancuje s ohňom a čaruje so svetlom. Tma je prostriedok, ktorý dovolí vyniknúť ich umeniu.

Ohnivá show INSPINIA, to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe. Naše zbrane sú dynamika a energia, kreatívny prístup a zmysel pre detail. Predstavíme vám oheň v novom svetle.

Oheň ako živel nás fascinuje a preto sa stal zdrojom našej zábavy. Baví nás objavovať jeho svetlé stránky a splývať s ním v ladnom pohybe a tento radostný pocit prenesieme počas show aj na divákov. Vďaka dokonalým trikom, nápaditým rekvizitám a efektom navodíme slávnostnú atmosféru, nabijeme divákov prúdom pozitívnej energie a postaráme sa o nezabudnuteľný zážitok.

Predstavenia s ohňom realizujeme už vyše desať rokov a naši artisti majú bohaté skúsenosti, vďaka ktorým vedia zaručiť bezpečný a čistý priebeh každého vystúpenia.

oficiálna stránka

 

Exteriér

  20.12.2023 | 18:00 - 20:00

  HUDBA

VIANOČNÁ PETRŽALKA 2023 / VOISING

Podobné podujatia