THE MINORITY - VÍKEND HIER

Koncert slovenskej rockovej skupiny

The Minority je slovenská rocková kapela, ktorá vznikla v roku 2018. Ich tvorba sa pohybuje v rámci kalifornského rocku, punk-rocku a veľmi zľahka sa dotýka aj žánrov ako sú rock'n'roll a country. Aktuálne kapela vydala album v slovenčine s názvom "DO POSLEDNEJ DÁVKY" (https://www.theminority.sk/do-poslednej-davky), ktorý bol oficiálne vydaný 5. februára 2021 a je v poradí už druhým počinom tejto formácie. Skladby z produkcie kapely sú pravidelne hrané v éteri slovenských (Anténa Rock, rádio Rebeca) a českých rádií (rádio ROCK MAXrádio Beatrádio Fajn Rock Music). Skupine The Minority sa podarilo dostať zo svojou hudbou aj ďalej za hranice v rámci Európy napríklad do Dánska (Radio MarlabRadio Playback Rock), Nemecka (Powerplant Classic RockRDD Radio), Belgicka (Rock FM Online), ale aj do rádia Burg Studio z mesta Johannesburg v Juhoafrickej republike. The Minority chcú ale predovšetkým čo najviac koncertovať a ako sami členova hovoria: „Milujeme hudbu, ktorú robíme a chceme baviť ľudí".

Kapela okrem vlastnej tvorby hrá aj skladby známej americkej punk-rockovej kapely Green Day, ktoré môže zaradiť do svojho playlistu. Ide o tie najväčšie hity akými sú napr. Basket CaseAmerican Idiot alebo Holiday.   

Pripravili sme pre vás registračnú permanentku, zakúpením ktorej máte voľný vstup na všetky podujatia Kultúrneho leta v Petržalke 2021.
Registračná permanentka pre 1 osobu na mesiac | 5 €
Rodinná registračná permanentka na mesiac | 10 €
(max. 5 členov rodiny)
Nakoľko sú hromadné podujatia povolené len v obmedzenom počte, kúpou permanentky vám nezaručujeme miesto na podujatí, preto vám odporúčame prísť v dostatočnom predstihu.
Prosím, uložte si zakúpenú permanentku pre jej opätovné použitie na všetky podujatia v rámci mesiaca júl alebo august. Kúpou permanentky prehlasujete správnosť vyplnených kontaktných údajov. Ste si vedomý, že v prípade potreby ste schopný kontaktovať všetkých členov rodiny, pre ktorých kupujete rodinnú permanentku. Z dôvodu pandemickej situácie, prosíme, o dodržiavanie platných opatrení pre región Bratislava (viac info na kulturnysemafor.sk).

Tešíme sa na vás!

Zmena programu vyhradená!

Dom kultúry Zrkadlový háj

  24.07.2021 | 18:00 - 19:30

  HUDBA

 5 € - permanantka

THE MINORITY - VÍKEND HIER

Podobné podujatia