PETRŽALKA Z NEBA

výstava leteckých fotografií / vernisáž 1.7.2020 o 17:00 h v DK LÚKY, o 18:00 v CC Centre, o 19:00 v DK Zrkadlový háj / výstava potrvá do 31.8.2020

Letné dni Petržalky 2020 zahajujeme fascinujúcou výstavou leteckých záberov Petržalky „Petržalka z neba“, ktorú si budete môcť pozrieť od 1.7. do 31.8.2020 vo všetkých troch zariadeniach - Dom kultúry Lúky, Dom kultúry Zrkadlový háj a CC Centrum.

Výstava je zároveň aj výzvouPočas celého leta budú môcť Petržalčania posielať svoje vlastné fotografie na adresu petrzalkazokna@kzp.sk a najlepšie z týchto záberov budú od septembra vystavené vo všetkých troch kultúrnych zariadeniach tiež.

VERNISÁŽ sa koná dňa 1.7.2020:

17:00 hod., Dom kultúry Lúky - Vígľašská 1

18:00 hod., CC Centrum - Jiráskova 3

19:00 hod., Dom kultúry Zrkadlový háj, Rovniankova 3

O hudobný program sa postará kapela Funny Fellows.

................................................................................................................................................................................................

Lietajú už vyše 10 rokov a majú nafotených vyše 200 000 leteckých fotografií. Chcú sa aj s vami podeliť o tieto úžasné pohľady na našu nádhernú krajinu, náš domov, ktorým Slovensko naozaj je. Preto pred pár rokmi začali vydávať knihy leteckých fotografií a vytvorili knižnú edíciu Slovensko z neba.

„Je to vízia našej firmy, ktorá je leteckou spoločnosťou a zároveň vydavateľom najväčšej edície kníh s tematikou leteckej fotografie na svete. Vydaných knižných titulov edície Slovensko z neba sú už desiatky a vytlačené knihy sa rátajú v státisícoch. Keď bude táto edícia kompletná, každá z 2927 slovenských obcí bude mať v niektorej z kníh uverejnené svoje letecké fotografie.

Poslaním našej spoločnosti je poskytovať jedinečný pohľad na krajinu a práve letecký pohľad je pre človeka jeden z najnevšednejších. Okrem vydávania kníh toto poslanie napĺňame aj každoročným leteckým fotografovaním a filmovaním tisícok rôznych lokalít – obcí, prírody aj pamiatok. Takto vzniká najväčšia databáza leteckých fotografií na Slovensku, ktorých je k roku 2020 už takmer jeden milión záberov.

Snímkovanie vykonávame prostredníctvom malej flotily lietadiel slovenskej výroby. Na týchto známych lietadlách, špeciálne upravených pre fotografovanie a filmovanie, sa môžete preletieť aj vy. Či sa už preletíte nad našim nádherným Slovenskom osobne v lietadle, alebo si ho pozriete prostredníctvom leteckých fotografií a filmov, určite si to užite a pozrite sa naň jedinečným pohľadom.“

Milan Paprčka konateľ, majiteľ, CBS, spol. s.r.o. 

Milan Paprčka je podnikateľom, pilotom, cestovateľom a dobrodruhom. Podnikať začal už v 18-tich rokoch a neskôr založil vydavateľstvo CBS, ktoré už druhé desaťročie prináša spoločnostiam a samosprávam na Slovensku a v Čechách originálne a nezameniteľné propagačné produkty. Edícia leteckých kníh je výsledkom jeho veľkej vášne k lietaniu. Medzi jeho ďalšie záľuby patrí osobný rozvoj, extrémne zimné plávanie, cestovanie na motorke, písanie cestopisov, hra na gitare a fujare, príroda a všetky druhy zimných a letných športov. Je otcom 4 krásnych dcér. Jeho snom je svojou prácou presláviť Slovensko.

Iné podujatia

  01.07.2020 | 31.08.2020 -

  Iné, Podujatia

 voľný vstup

PETRŽALKA Z NEBA

Podobné podujatia