ODCHODY VLAKOV

Adela a Viktor Vinczeovci ako protagonisti rafinovanej tragikomédie pre dvoch hercov

Vypredané sály, tisíce divákov naprieč Českom a Slovenskom a netradičné herecké obsadenie televíznymi moderátormi. To je rafinovaná komédia Odchody vlakov, ktorá sa túto jar opäť vráti na divadelné dosky. 

Majstrovsky dôvtipné dielo z pera legendárneho Petra Zelenku zavíta do ďalších kultúrnych stánkov. Záujem o hereckú prvotinu Adely a Viktora Vinczeovcov, jediných hercov predstavenia neutícha, preto na mapu turné pridávajú aj miesta, ktoré ešte nenavštívili. 

„Je to pre mňa výnimočný projekt v tom, že ako moderátorka si môžem publikum počas práce „upratať“, ako potrebujem. Tu nemám kam odbočiť, musím sa držať scenára a to aj vtedy, keď cítim, že diváci nechápu a chcela by som im povedať – vydržať znamená pochopiť“!“, priznáva so smiechom Adela, pre ktorú je to vôbec prvá herecká skúsenosť. „Našťastie to za teba povie nahrávka pred predstavením, ktorú si pozorný divák všimne. Táto veta sa stala takým malým varovaním pre nových divákov, ale viac nevysvetlím,“ dopĺňa záhadne Viktor. 

Predstavenie sa teší veľkej diváckej priazni.

„Tak silný zážitok až som ostal v nemom úžase... Adela s Viktorom v polohách v akých ich možno nepoznáte, no jednoznačne stojí za to vidieť. Inteligentná hra, tlieskam tvorcom aj (ne)hercom“, slová diváka Martina.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Dom kultúry Zrkadlový háj

  30.10.2021 | 19:00 - 20:30

  Divadlo

 16 €

ODCHODY VLAKOV

Podobné podujatia