MARTINA JAVOR - VÍKEND HIER

Akustický folkový koncert

Pozývame vás na akustický folkový koncert hudobnej skupiny Martina Javor v rámci Vikendu hier.

MARTINA JAVOR

Hudba pesničkárky Martiny Javor je postavená na gitarovom zvuku, osobnej blízkosti v textoch a výnimočnej farbe hlasu. Autorské piesne, v anglickom a slovenskom jazyku sa prelínajú štýlmi folk, pop, punk a blues. Jej tvorba je zhomtnením osobných výpovedí, ktoré na jednej strane odhaľujú speváčkinu krehkosť, ale zároveň bez pátosu a s dávkou úprimnosti popisujú jej každodenné skúsenosti.

Martina vydala album White Lies Covered Eyes (vyd. Go2Stage) a EP Urban Foxes. V priebehu posledných rokov vyšli skladby z jej nového projektu Javor.ina, kde tvorba vychádza z originálnych autorských básní Martiny, napísaných v slovenskom jazyku a hudby Mariána Slávku.

Zvuk kapely je momentálne postavený na speve a gitare Martiny Javor, gitare Petra Bulíka (člen orchestera Divadla Nová Scéna, hudobného zoskupenia Bolo nás jedenásť s Milanom Lasicom, kapely Castaway, solový album Strange evolution a i.), klávesoch a bicích Mariána Slávku (člen kapely vLáska, Talent Transport, Dorota Nvotová, Modrý vrch Deža Ursinyho s Jakubom Ursinym a i.). V spoločnom triu ponúkajú intímny hudobno-akustický zážitok.

Pripravili sme pre vás registračnú permanentku, zakúpením ktorej máte voľný vstup na všetky podujatia Kultúrneho leta v Petržalke 2021.
Registračná permanentka pre 1 osobu na mesiac | 5 €
Rodinná registračná permanentka na mesiac | 10 €
(max. 5 členov rodiny)
Nakoľko sú hromadné podujatia povolené len v obmedzenom počte, kúpou permanentky vám nezaručujeme miesto na podujatí, preto vám odporúčame prísť v dostatočnom predstihu.
Prosím, uložte si zakúpenú permanentku pre jej opätovné použitie na všetky podujatia v rámci mesiaca júl alebo august. Kúpou permanentky prehlasujete správnosť vyplnených kontaktných údajov. Ste si vedomý, že v prípade potreby ste schopný kontaktovať všetkých členov rodiny, pre ktorých kupujete rodinnú permanentku. Z dôvodu pandemickej situácie, prosíme, o dodržiavanie platných opatrení pre región Bratislava (viac info na kulturnysemafor.sk).

Tešíme sa na vás!

Zmena programu vyhradená!

Dom kultúry Lúky

  25.07.2021 | 18.00 - 19.00

  Hudba

 5 € - permanentka

MARTINA JAVOR - VÍKEND HIER

Podobné podujatia