KL / LETNÁ VLNA FANTÁZIE

Tretí ročník celodenného podujatia na Draždiaku

Opäť nás čaká obľúbená súťaž LETNÁ VLNA FANTÁZIE, ktorá sa uskutoční 13.8.2022 od 10:00 na Veľkom Draždiaku. Už samotný názov naznačuje o čo ide – mladí, rodiny, a aj tí skôr narodení, môžu zapojiť svoju kreativitu a imagináciu pri výrobe netradičných plavidiel.

Súťaže budú prebiehať v dvoch kategóriách – REKREAČNÍ a VÝKONNOSTNÍ PLAVCI. Celodenný program je super voľbou na trávenie spoločného voľného času pri vode s rodinou, partiou kamarátov alebo kolegov – radi privítame každého, aj na tom najbláznivejšom plavidle!  Do súťaže sa môže prihlásiť ktokoľvek a svoje plavidlá môžete zaregistrovať vopred na marketing@kzp.sk alebo priamo na mieste. Akreditácia súťažiacich tímov bude prebiehať od 10:00 do 14:00.

Deň bude oslavou všetkých vodných aktivít, preto sme do programu zaradili rôzne exhibície a činnosti, ktoré sú s vodou nejakým spôsobom spojené.  Aktivity pre deti – od 10:00 bude v Detskej zóne prebiehať výroba bláznivých plavidiel a deti sa budú môcť vyjašiť na nafukovacích atrakciách. Celým dňom nás bude sprevádzať rytmická sekcia skupiny Drumstas, moderátor Tomaggio a event bude zakončený koncertom s tanečnou zábavou skupiny Countryfied.

Príďte sa s nami zabaviť a osláviť vrcholiace leto!

Podujatie sa koná pod záštitou starostu MČ Bratislava-Petržalka.

Exteriér

  13.08.2022 | 10:00 - 21:00

  KOMUNITNÉ AKTIVITY

KL / LETNÁ VLNA FANTÁZIE

Podobné podujatia