DOKONALÉ DIEŤA

DOKONALÉ DIEŤA: BIO? EKO? MONTESSORI?

Divadelné centrum prináša vtipnú a úprimnú autorskú inscenáciu o rôznych prístupoch k rodičovstvu a výchove detí v podaní výborného hereckého obsadenia: herečka a stand-up komička Lujza Garajová Schrameková, členovia SKD Martin Alena Pajtinková a Daniel Žulčák a herec DJP Trnava Michal Jánoš.

Dokonalé dieťa je séria mimoriadne trefných skečov o súčasnom rodičovstve a výchove detí v réžii Jána Luterána s hudbou Martina Geišberga, ktorá humorným spôsobom ponúka príležitosť nachvíľu vnímať všetky naše nedokonalosti a starosti ako jeden veľký fór.

Eko? Bio? Montessori? Krúžky? Cukor? Prečo sú dánske deti šťastné? Ako vychovať „dokonalé dieťa“? Podarilo sa to niekomu?
Váš život sa nezmení po narodení dieťaťa. Zmení sa, keď sa ho snažíme vychovávať. Vezmete si k srdcu dobré rady starej mamy, múdre poučenia od mamičiek z Modrého koníka, populárne kurzy o nevýchove či radšej dáte prednosť samovzdelávaniu? Inscenácia nedáva odpoveď na to, ako vychovať „dokonalé dieťa“, ale zaručene pobaví a s vtipom predostiera nadhľad na situácie, s ktorými sa denne stretávame.

Tvorivý tím:
autori: Mariana Luteránová, Ján Luterán
réžia: Ján Luterán
hudba: Martin Geišberg
výtvarná spolupráca: Diana Strauszová
pohybová spolupráca: Lacko Cmorej
účinkujú: Lujza Garajová Schrameková, Alena Pajtinková, Mišo Jánoš, Daniel Žulčák
produkcia: Divadelné centrum

Vznik inscenácie a činnosť Divadelného centra z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom inscenácie.

Dom kultúry Zrkadlový háj

  17.04.2023 | 19:00 - 21:00

  DIVADLO

 20 / 18 €

DOKONALÉ DIEŤA

Podobné podujatia