DIVADIELKO POD STROMOM o piatej

Šaško a Kráľ - Harry Theáter / predstavenia pre našich najmenších - ihrisko Petržalka City

*každú nedeľu počas júla a augusta 2020*

** v prípade nepriaznivého počasia sa predstavenia uskutočnia v DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, Bratislava o 17:30 hod.

Šaško a Kráľ - Harry Theáter – Interaktívne činoherno-bábkové predstavenie o kráľovi,ktorý vyženie šaška z kráľovstva hľadať novú rozprávku takú, čo ešte nikdy nepočul ani nevidel a deti mu pri tomto hľadaní  pomáhajú. Ján Haruštiak / Juraj Haviar

ĎALŠIE TERMÍNY:

19.07. Miláčik - Divadlo JaJa – Bábkové divadlo - predstavenia pre malých aj veľkých.

26.07. Kufrík - Vlado Kulíšek / Ústrednou postavou je starý kufor plný klobúkov a čapíc. Ale nie sú to obyčajné čapice - sú tak trocha čarovné. Pomocou nich sa totiž diváci presúvajú z ulice na ihrisko, z cirkusu do záhrady. Z míma sa stáva solidný pán, alebo strašiak, športovec alebo klaun. Vždy je to však ten, ktorý má tú smolu a ani jeho malé podvody a klamstvá mu u divákov neprejdú.

02.08. Na zemi dobre mi - Divadlo na hojdačke / Vesmírna loď z ďalekej planéty má problém… May day, may day… Havaruje priamo na skládku medzi stromami, kde kedysi les býval. Podarí sa našim vesmírnym kamošom pomôcť zvieratkám v lese a opraviť loď na návrat domov? 

09.08. Klaun hudobníkom - Teatro Komika / Neverbálne predstavenie o klaunovi Adynovi, ktorý odišiel zo slávneho cirkusu a dal sa na vlastné chodníčky, aby sa stal hudobným virtuózom. 

16.08. Hurá leto! - Divadlo Mici a Mňau / Interaktívne divadlo Mici a Mňau zabávajú nielen deti predškolského veku, ale aj ich pedagógov či rodičov. Zaujímavé detské témy, hovorené slovo dopĺňané vlastnými piesňami, riekankami, ponaučeniami. 

23.08. So sníčkom Hugom do rozprávky / Sníček Hugo deťom splní každý sen! 

30.08. O nenažratom papagájovi - bábkové divadlo, klauniáda / Prenesiete sa do rozprávkového sveta plného zábavy, kúziel, pesničiek a fantázie… Dve veselé, kreatívne a komunikatívne šuflikantky, Aďka a Domka, interaktívnym spôsobom prinášajú deťom poučenie, radosť, smiech a zábavu.

*podujatia sa konajú v rámci Letných dní Petržalky 2020*

Komplet program Letných dní Petržalky 2020: https://www.kzp.sk/sprava/letne-dni-petrzalky-2020

 

Iné podujatia

  12.07.2020 | 17:00 - 18:00

  Divadlo, Pre deti, Podujatia

 voľný vstup

DIVADIELKO POD STROMOM o piatej

Podobné podujatia