8. SWAP V KULTURÁKU - VÝMENA OBLEČENIA

Výmena oblečenia pre deti a dospelých

8. SWAP V KULTURÁKU - výmena oblečenia

V spolupráci s Bratislavskou arcidiecéznou charitou vás o 11:00 hod. srdečne pozývame na zaujímavú prednášku o charitnej činnosti a posedenie pri káve s Mgr. Karol Vlasákom z Bratislavskej arcidiecéznej charity.

POZOR ZBIERKA!

Pridajte sa aj vy do zbierky školských pomôcok pre BACH a pomôžte deťom v núdzi s ľahším začiatkom školského roka. Viac informácií o zbierke: https://charitapomaha.sk/zbierka-skolskych-pomocok/, ale školské pomôcky môžete priniesť aj na recepciu DK Lúky. 

 

NEVÁHAJTE a doneste už teraz s predstihom detské, dámske, pánske oblečenie, obuv, hračky, knižky a iné detské potreby, ktoré Vaše deti nepotrebujú, na recepciu DK LÚKY, Vigľašská 1 v pracovných dňoch v čase od 9. do 14 hodiny. Bližšie informácie na 0907 614 266.

Dajte veciam zmysluplnú druhú šancu. Urobte iným radosť.

Podporte dobrú vec!

Vstupné: 5 eur + 3 kusy oblečenia

Aké oblečenie môžem doniesť?

Aj ty máš v skrini potvorky, ktoré ti prešívajú v noci oblečenie na menšiu veľkosť, alebo v nej skladuješ kúsky, ktoré tam ležia už dlhšiu dobu?

Máš príležitosť vyprázdniť skriňu a urobiť si v nej miesto na nové kúsky.

Prines nám minimálne tri kúsky oblečenia, ktoré už nenosíš a zober si pár kúskov, ktoré sa ti páčia alebo hodia.

Dajte veciam zmysluplnú druhú šancu. Urobte iným ľuďom radosť.

Oblečenie, ktoré chceš “swapovať” musí byť vo výbornom stave. Voňavé, čisté, pekné a nepoškodené. Také, ktoré by si dal(a) svojej dobrej kamarátke alebo kamarátovi, aby im slúžili bez nutnosti ďalšej opravy či korekcie. Každý máme v šatníku vec, ktorú sme mali oblečenú iba pár krát a možno iba raz. Nejde o žiadnu výpredajovú burzu, kde dáš veci, ktorých sa chceš len zbaviť. Naozaj musíš myslieť na to, že ide o výmenu, takže mysli na kvalitu, ktorú chceš dostať aj ty ????

swapppp  

swap-2

Dom kultúry Lúky

  10.09.2022 | 10:00 - 17:00

  KOMUNITNÉ AKTIVITY

 4 €

8. SWAP V KULTURÁKU - VÝMENA OBLEČENIA

Podobné podujatia