VIANOČNÁ PETRŽALKA 2023 / KATKA KNECHTOVÁ SO SKUPINOU

Otvorenie Vianočných trhov na Námestí Republiky.

Vianočné trhy otvoríme vo veľkom štýle koncertok Katky Knechtovej so skupinou o 18:00. Nebude chýbať Starostov punč a o 19:15 svetelná a led show INSPIA.

Určite si pochutíte na skvelom varenom víne, cigánskej v želmi či lokši.

Každú stradu a piatok privítame návštevníkov bohatým hudobným a sprievodným programom.

Na všetky podujatie je vstup voľný.

KATKA KNECHTOVÁ
Slovenská speváčka, klaviristka, gitaristka, skladateľka a textárka.

Do roku 1997 pôsobila ako vokalistka v prešovskej skupine IMT Smile s lídrom Ivanom Táslerom. Po odchode v roku 1997 vstúpila do skupiny Peha spolu s bubeníkom Martinom Migašom z IMT Smile. V skupine ďalej pôsobia hráč na klávesové nástroje Juraj Ondko, basgitarista Marek Belanský a gitarista Karol Sivák pôvodne zo skupiny 67-th Harlem.

V roku 1999 získala so skupinou Peha ocenenie Objav roka. V roku 2001 obdržala cenu Aurel v kategórii najlepšia speváčka. Za úspešné pôsobenie na slovenskej hudobnej scéne získala v roku 2005 opäť sošku Aurela v kategórii najlepšia speváčka. V roku 2007 vyhrala v ankete OTO cenu za najlepšiu speváčku roku 2006. Jej „dvorným textárom“ je Vlado Krausz.

V roku 2008 opúšťa skupinu Peha a rozbieha sólovú kariéru. Od roku 2008 vystupuje so svojou sprievodnou skupinou.

Na konte má albumy Zodiac (2008), Donekonečna (The Best Of 1997-2010), Tajomstvá (2012), Prežijú len milenci (2015), Premeny (2016), Svety (2020), Vo svetle žiariacich hviezd (2023).

Oficiálna stránka

INSPINIA
Umelecké združenie Inspinia tancuje s ohňom a čaruje so svetlom. Tma je prostriedok, ktorý dovolí vyniknúť ich umeniu.

Ohnivá show INSPINIA, to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe. Naše zbrane sú dynamika a energia, kreatívny prístup a zmysel pre detail. Predstavíme vám oheň v novom svetle.

Oheň ako živel nás fascinuje a preto sa stal zdrojom našej zábavy. Baví nás objavovať jeho svetlé stránky a splývať s ním v ladnom pohybe a tento radostný pocit prenesieme počas show aj na divákov. Vďaka dokonalým trikom, nápaditým rekvizitám a efektom navodíme slávnostnú atmosféru, nabijeme divákov prúdom pozitívnej energie a postaráme sa o nezabudnuteľný zážitok.

Predstavenia s ohňom realizujeme už vyše desať rokov a naši artisti majú bohaté skúsenosti, vďaka ktorým vedia zaručiť bezpečný a čistý priebeh každého vystúpenia.

oficiálna stránka

Exteriér

  25.11.2023 | 18:00 - 19:00

  HUDBA, KOMUNITNÉ AKTIVITY

VIANOČNÁ PETRŽALKA 2023 / KATKA KNECHTOVÁ SO SKUPINOU

Podobné podujatia