DENNÉ TÁBORY 2020-NOVÉ CENY!

FACEBOOK PRE TÁBORY!

Aktuality, fotografie, videá ako aj aktivity vašich detí počas pobytu v našich denných táborov si môžete pozrieť na facebooku Detské tábory KZP tu: https://www.facebook.com/Detské-tábory-KZP-102896601513388/

AKTUALITA!!! 

Pre veľký záujem otvárame dva nové termíny tábora SKAUT V PRÉRII v AUGUSTE! 10.8.-14.8. 2020 a 17.8.-21.8.2020. Vaše deti sa naučia orientovať v prírode aj v sebe samom, naučia sa užitočné nové veci (orientácia v prírode, viazanie uzlov, zakladanie ohňa, stavanie príbytku, lukostreľba). 

NOVÉ CENY DENNÝCH TÁBOROV! Už od  80 € !

Uvoľňovanie hygienických opatrení nám umožnilo upraviť–znížiť ceny táborov *CENNÍK TÁBOROV (platný od 22.6.2020)

Zároveň  ponúkame rodičom využiť možnosť *PRÍSPEVKU NA REKREÁCIU OD ZAMESTNÁVATEĽA na čiastočnú úhradu denných letných táborov až do výšky 55% z ceny.

* PRAVIDLÁ, PODMIENKY A SÚHLAS SO SPRACOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV

POZOR!!! Prihlásením sa do tábora súťažíte o svelé ceny, ako aj o hlavnú výhru - ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU!!!

KULTÚRNE ZARIADENIA PETRŽALKY (KZP) v spolupráci s MČ PETRŽALKA pripravili pre vaše ratolesti letné vyžitie v denných táboroch. Tábory sa budú konať počas celého leta od pondelka do piatku a poskytnú na výber pestrú škálu tém.

Pri každom tábore je priložená PRIHLÁŠKA s ponukou termínov a základnými informáciami, ktorú treba vyplniť, vytlačiť, podpísať a:

 • poslať emailom na tabory@kzp.sk  , alebo
 • poslať poštou na adresu Dom kultúry Lúky, (TÁBORY 2020), Vígľašská 1, 851 07 Bratislava, alebo
 • osobne priniesť do Domu kultúry Lúky v dňoch PO-PIA, v čase 9:00-16:00 hod., alebo
 • (keďže je počet účastníkov tábora obmedzený na 15 detí, využite najrýchlejší spôsob doručenia)

POTVRDENIE O PRIJATÍ PRIHLÁŠKY A PLATOBNÉ INŠTRUKCIE VÁM ZAŠLEME DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ OD DORUČENIA PRIHLÁŠKY. 

Ďakujeme za pochopenie

PONUKA: 

Skaut v prérii / prihláška / PRE VEĽKÝ ZÁUJEM PRIDANÉ TERMÍNY V AUGUSTE!!!

 

V našom skautskom tábore budú mať vaše deti možnosť zdokonaľovať sa v samostatnosti, prekonávať svoje limity, spoznávať prírodu aj seba samého, učiť sa nové veci(orientácia v prírode, viazanie uzlov, zakladanie ohňa, stavanie príbytku, lukostrelba,...) a prehlbovať vzájomne priateľstvá.

Hrnčiarik / prihláška (I. termín 13.7.-17.7. a III. termin 17.8.-21.8.2020 / VYPREDANÉ)

Keramicko-výtvarný tábor vytvorí priestor pre pochopenie práce s hlinou, modelovanie rôznych tvarov a vytváranie dekoratívnych štruktúr pomocou rôznych nástrojov a techník, ako aj finálne kolorovanie keramiky a jej vypaľovanie v keramickej peci.

 

Čarovné stromy / prihláška

Výtvarno-tvorivý tábor bude zameraný na hľadanie a skrášľovanie prírodných priestorov Petržalky a objavovanie prírodnín, ktoré budú slúžiť ako zdroj inšpirácie i materiál na tvorbu rôznych výtvarných artefaktov. Dôraz bude dávaný na poznávanie, zber a spracovanie drevených materiálov – samorastov, ale aj listov a iných prírodnín.

6  

SuperTrieda / prihláška

Hudobno-dramaticko-filmový tábor, v ktorom sa deti premenia na hercov, spevákov, režisérov, kostymérov, filmárov, podľa vlastnej chuti a talentu. Vytvoria divadelnú skupinu a vlastné predstavenie, s ktorým vystúpia na konci tábora pred rodičmi. Divadelné skupiny budú môcť vo svojom umení pokračovať aj počas školského roka (priamo vo svojej škole) v rámci projektu SuperTrieda.

  

Malí záchranári / prihláška

Záchranársky tábor oboznámi deti so základmi poskytovania prvej pomoci, základmi ošetrovateľského a opatrovateľského umenia, naučí ich používať základné vybavenie lekárničky a hravým spôsobom vzbudí ich záujem o rôzne druhy ,,záchranárskych profesií." Spolupracovať s nami budú zdravotníci, hasiči aj policajti s cvičenými psami.

 

Skús cirkus / prihláška

Cirkusový tábor v ktorom sa z malých návštevníkov cirkusov stanú naozajstní cirkusoví umelci poznajúci umenia cirkusovej mágie, žonglovania, akrobacie povrazolezectva, klaunskej komiky a dokonca aj krotenia divých zvierat.

 

Kung-fu / prihláška

Tábor sebaobrany a bojových umení sprostredkuje mladým bojovníkom základy sebaobrany technikami východných bojových umení, ale aj základy skupinovej morálky a disciplíny, ktorá ich naučí vedome zvládať stavy agresivity a skultivuje ich prirodzenú potrebu pohybovej aktivity.

 

Malí muzikanti / prihláška

Tábor je príležitosťou pre deti, ktoré hrajú na hudobný nástroj, a tiež tie, ktoré by sa chceli naučiť hrať. Pod vedením profesionálov založíme kapelu a malý orchester, ktoré budú fungovať aj počas školského roka. Hrať budeme známe populárne melódie, ale aj osvedčenú klasiku.

 

Indiánsky tábor / prihláška

Vaše deti zažijú pravé indiánske dobrodružstvo, ktoré doteraz videli len vo filme. Indiánske múdrosti a tradičné aktivity, stavba tee-pee, totemu, výroba čelenky, mokasín, lukostreľba.

Pingpong / prihláška

Stolnotenisový tábor pre deti. Tešiť sa môžete na športovo a kreatívny tábor v sprievode profi lektorky pingpongu.

Street Dancer / prihláška

Tábor Street dancu a rôznych iných druhov moderného a populárneho tanečného umenia prinesie deťom nielen zábavu, ale aj poznanie jednotlivých základných tanečných prvkov, možnosť ich bezpečného zvládnutia a vytvorí pre každého priestor pre realizáciu svojej vlastnej, autorskej choreografie pod vedením skúsenej tanečníčky Lady Mel.

Jurský park / prihláška

Spojenie botanického tábora, ktorý sprostredkuje deťom poznanie flóry Petržalky a naučí ich bylinky nielen spoznávať, ale aj spracovávať rôznymi formami od klasického herbárového sušenia po archiváciu. Do toho hravá zoológia a fauna Petržalky a okolia bude predmetom záujmu mladých zoológov aj s návštevou ZOO.

Marioneta / prihláška

Bábkovo - divadelný tábor poodhalí deťom tajomstvo oživenia materiálu klasickými postupmi tradičného bábkového divadla, v ktorom si najprv deti vyrobia svoju vlastnú bábku a potom sa ju naučia vodiť ako naozajstní bábkari.

Šporťák / prihláška

Športovo-pohybový tábor plný súťaží a športových hier bude dobrou náhradou za všetky odpadnuté hodiny telesnej výchovy pre všetkých budúcich nádejných reprezentantov Slovenska v ktoromkoľvek z populárnych a dostupných športov.

Teátro / prihláška

Divadelný tábor. Cieľom tábora je deťom hravou formou ukázať ako sa „tvorí divadlo“. Okrem stručného vnorenia sa do témy, by mali byť jednotlivé hodiny predovšetkým o hraní sa detí a skúšania svojich schopností. Deti budú môcť robiť denník z každého dňa, prípadne nahrané spravodajstvo (akoby boli spravodajcovia televízie).

Jazyčník / prihláška

Tábor cudzieho jazyka je určite najlepšou príležitosťou pre všetky deti, ktoré si chcú overiť, či sa už v škole naučili rozumieť a zrozumiteľne sa vyjadriť v hravej konverzácii v cudzom jazyku a aj príležitosťou mnohému novému sa v cudzej reči priučiť.

In-Liner / prihláška

Nekonečná zábava na štyroch resp. ôsmich kolieskach v raji In-Line korčuľovania v bratislavskej Petržalke. Od úplných začiatočníkov až po pokročilých korčuliarov, vonku aj vo vnútri pod vedením skúsených inštruktorov s dlhoročnými skúsenosťami.

  Hip-Hoper / prihláška

   Tábor Hip-Hopu a rôznych iných druhov moderného a populárneho tanečného umenia prinesie deťom nielen zábavu, ale aj poznanie jednotlivých  základných tanečných prvkov, možnosť ich bezpečného zvládnutia a vytvorí pre každého priestor pre realizáciu svojej vlastnej, autorskej choreografie.

   Lavičky Petržalky / prihláška

   Výtvarno-tvorivý tábor bude zameraný na objavovanie  a skrášľovanie zaujímavých architektonických urbanistických priestorov a prvkov – lavičky, múriky, schody, chodníky, stĺpiky, zábradlia, ploty a podobne.

   Módny majster / prihláška

   Textilný tábor odhalí deťom tajomstvá spracovania tkanín predovšetkým z pohľadu kostýmového výtvarníctva. Od vypracovania výtvarného návrhu, cez výber materiálov, ukážky rôznych techník spracovania textílií a textilných doplnkov až po finálnu realizáciu dovedenú do najmenších ozdobných detailov.

   Ruksak / prihláška

   Turistický tábor za hranice Petržalky poskytne deťom základy plánovania turistického výletu, prácu s mapou v klasickom papierovom formáte i v elektronickej podobe a počas jedného týždňa absolvujú deti päť skutočných výletov za kultúrnymi a historickými pamätihodnosťami a prírodnými krásami do rôznych lokalít v okolí hlavného mesta Bratislavy.

   Sprayer frayer  / prihláška

   Výtvarný tábor zameraný na graffity pripraví mladých, nádejných výtvarných umelcov na ich budúci kultivovaný vývoj od provokatívneho poškodzovania majetku ku kreatívnemu umeleckému vyjadreniu ich myšlienok a pocitov technikou, ktorá je medzi nimi veľmi populárna a pre ich vek príťažlivá.

   Mladý historik / prihláška

   Dejepisný tábor prevedie deti zákutiami Starej Petržalky s výkladom a pochopením súvislostí vývoja celého regiónu strednej Európy od rakúsko-uhorskej monarchie, cez medzivojnové obdobie až po súčasnosť.

   Magický tanec / prihláška

   Tanečno-divadelný tábor tak trochu inak – MÚZEUM TANCA. Oboznámenie sa s vývojom tanca, oddych, zábava, pohyb a zaujímavé tvorivé dni. Na konci tábora nás čaká naša vlastná tanečná variácia.

   Najbližšie podujatia