Nipponfest a Hangukon 2020

Japonský a Kórejský kultúrny festival. Filmy, prednášky, stolové a elektronické hry. Workshopy, varenie, ochutnávky, karaoke, súťaže, bojové umenia, zaujímavý hostia, hudobné vystúpenia a obchody s tematickým tovarom. Nebude chýbať ani diskotéka.

Japonský a Kórejský kultúrny festival.

Filmy, prednášky, stolové a elektronické hry. Workshopy, varenie, ochutnávky, karaoke, súťaže, bojové umenia, zaujímavý hostia, hudobné vystúpenia a obchody s tematickým tovarom. Nebude chýbať ani diskotéka.

Už 9-ty ročník podujatia prinesie naším návštevníkom zaujímavý program. I tento rok sa naši návštevníci môžu tešiť na dych berúce filmové snímky Japonských aj Kórejských režisérov. Budú si môcť oddýchnuť pri moderných ale aj tradičných stolových hrách. Pre mladých nebudú chýbať ani elektronické hry. Celým priestorom budú rozvoniavať pokrmy oboch kultúr a návštevníci sa budú mocť občerstviť a ochutnať. Nielen to ale budú môcť si pozrieť ako si ich doma navariť. Nebudú chýbať ani unikátne súťaže ako naša najpopulárnejšia kostýmová súťaž cosplay. Karaoke. Veľmi populárne amatérske spievanie Karaoke bude taktiež súčasťou nášho programu. Bojové umenia sa ukážu v plnej paráde a pripravujeme aj hudobné vystúpenia. Sobotňajší večerný program bude zavŕšený už našou tradičnou čerešničkou programu: diskotékou. No a v neposlednom rade po celý čas trvania programu budú v priestoroch obchody s tematickým tovarom.

Tešime sa na vás!

VSTUPNÉ: 16  € / 3 dni

predpredaj: na www.inviton.sk 

v deň podujatia: na mieste

 

zľava: ZŤPS a deti do 10 rokov vstup zadarmo


http://www.nipponfest.sk 

http://www.hangukon.sk 

Video ukážka: 

https://www.youtube.com/watch?v=bViJkImq6Uo

 

 

 

Dom kultúry Zrkadlový háj

  05.11.2021 | 17:00 (5.11.) - 17:00 (7.11.)

  Iné

 12 € / 3 dni na www.inviton.sk / 15 € v deň podujatia na mieste

Nipponfest a Hangukon 2020

Podobné podujatia