MDD Petržalka - Prešporáčik radosti

špeciálny program pre deti

Milí rodičia a všetky deti, pozor!

Čaká vás veľké prekvapenie. Blíži sa váš obľúbený Medzinárodný deň detí a Kultúrne zariadenia Petržalky pre vás pripravili niečo špeciálne.

Veľmi dobre vieme, že deti sa potrebujú hlavne usmievať, aby sa s nimi mohli usmiať aj rodičia. Úsmevom na perách vám určite spestrí oslavu dňa detí malá, zábavná cirkusová šou.

Bude to cirkus, ktorý sa odohrá priamo na obľúbenom Prešporáčiku radosti a na uliciach Petržalky.

V pondelok 1. júna 2020 nastúpia do Prešporáčika naozajstní cirkusoví umelci, hudobníci, akrobati, žongléri a klauni, aby sa o 14:00 predstavili v krátkom, dvadsaťminútovom programe najprv diváčikom v oknách panelákov na lúke za Jantárovou cestou pred Domom kultúry Lúky, potom o 15:00 na Námestí Republiky, o 16:00 na Nobelovom námestí a o 17:00 na námestí Ovsišťskom.

Toto všetko uvidíte a zažijete z pohodlia vášho domova, a teda z výšky nazriete aj do tajov zákulisia.

Môžete zostať vo svojich bytoch a pozerať sa na umelcov z vašich okien, balkónov alebo terás, a ak budete mať naozaj veľkú chuť priblížiť sa k nim, buďte, prosíme vás opatrní a ohľaduplní, nasaďte si rúško a dodržujte správne rozostupy.

Namiesto kúzelníka, príde možno na jedno vystúpenie aj pán starosta, aby vás všetkých pozdravil cez live stream a dozviete sa, že sme sa rozhodli pre vás zorganizovať tohtoročné Dni Petržalky na celé leto pod názvom DOVOLENKA V PETRŽALKE!

Tak, čo milé deti, ste pripravené silno tlieskať a hlasno povzbudzovať cirkusantov?

Iné podujatia

  01.06.2020 | 14:00 - 17:30

  Hudba, Divadlo, Pre deti, Iné, Podujatia

 vstup voľný

MDD Petržalka - Prešporáčik radosti

Podobné podujatia