Navigácia podľa žánru


Tlačové správy

MFFK FEBIOFEST 2018

svetová filmová kvalita v petržalskom kine  MFFK FEBIOFEST oslavuje 25. rokov existencie. Toto významné jubileum oslávime aj v našom zdigitalizovanom Artkine Za zrkadlom, ktoré bude opäť súčasťou programovej štruktúry festivalu.   

NIEKTO PRÍDE

s Milanom Markovičom a Pánmi bratmi. 04.04. / 19:00 / KLUB ZA ZRKADLOM - DK Zrkadlový háj Kabaret žije! Tento vzácny druh umenia, v ktorom sa glosuje aj zabáva, stále u nás živí legendárny zabávač Milan Markovič. Spolu so zohratým duom Páni bratia prináša porciu inteligentného humoru, vtipných narážok a kvalitných piesní. Vzácnym hosťom ich MM Kabaretu bude Róbert Bezák.

MUSIC CLUBY V MARCI

Hudobná zima v temperamentnom objatí Mrazivý marec je u nás bohatý na hudobné a kultúrne podujatia. Chlad zaženieme horko krvnými jazzovými skladbami, športovým výkonom pri dobrej hudbe a rapovou lyrikou, ktorá prenikne až do morku kostí.

JOŽO BARINA

a jeho hudobnícky život zachytený na fotografiách  16.03. - 6.04.2018  / CC Centrum  Slovenský hudobník Jožo Barina 30. marca oslávi sedemdesiat rokov. Ku gratulantom sa pripojí aj ďalšia legenda slovenského bigbítu - fotograf Peter „Stanley" Procházka, ktorý mu v spolupráci s petržalským CC Centrum pripraví výstavu fotografií BLUESMAN JOŽO BARINA.

LIVIN´BLUES 2018

s hviezdnym sidemanom, americkými hosťami a a stredoeurópskou scénou 17.03. / 17:30 / Dom kultúry Lúky Bluesový festival Livin´Blues 2018 srdečne pozýva na svoj XXVI. ročník. Bohatý celovečerný program sľubuje dvorného spoluhráča Lou Reeda, amerických muzikantov, slovenské kapely aj jednu slovensko-českú hudobnú rodinu.

CARMEN

CARMEN svetoznáma zrada v slovenských tancoch  29.03. a 30.03. 2018/ 19:00 / DK Zrkadlový háj  Carmen - to je láska, zrada, nenávisť a pomsta. Nový umelecký pohľad prináša vzrušujúce spojenie tanca, hudby a činohry. Krvavý príbeh ožíva v podaní Slovenského divadla tanca, v réžii Jána Ďurovčíka.

SCREEN DANCING

SCREEN DANCING – Tanec s obrazom 22.03. / 18:00 / DK Zrkadlový háj Screen Dancing je modernou tanečnou drámou. Pri jej sledovaní sa publikum stáva svedkom unikátneho spojenia tanečného umenia a najnovších technológii. V petržalskom DK Zrkadlový háj uvedie toto svoje dielo MIROSLAV BRUISE ŽILKA z tanečnej skupiny Old School Brothers.

SMOLA a HRUŠKY

na špeciálnom akustickom koncerte 8. marca o 19 tej hodine v Dome kultúry Zrkadlový háj. Obľúbená slovenská formácia SMOLA A HRUŠKY prichádza v nezvyčajnej - akustickej podobe! Stanú sa druhým hosťom nového moderovaného formátu Zoznámte sa, kde zahrajú svoje hity v akustických aranžmánoch a porozprávajú o svojich zážitkoch z koncertov a festivalov.