Navigácia podľa žánru


Tlačové správy

Novembrové music cluby v DK Lúky

- Rap, impro, rock!  Začíname s novou sériou improvizačných koncertov. Pokračujeme so zabehnutými rapovými večermi a ponúkame svieži pohľad na našu rockovú scénu. November v Dome kultúry Lúky.

Módna tvorba mladých s Ferom Mikloškom

Móda to nie je iba nakupovanie a sledovanie najnovších trendov, ale aj šitie a navrhovanie vlastného oblečenia. KZP podporuje iniciatívu mladých ľudí ísť študovať návrhárstvo, odevnú tvorbu a dizajn. Výsledkom je ďalší ročník podujatia Módna tvorba mladých.

Niekto príde v novembri

- operná diva Linda Ballová na návšteve u Milana Markoviča 19.11. / 19:00 / DK Zrkadlový háj  Opera je nesmierne zaujímavý a čarovný svet. Za jej oponu vás vezme operná speváčka Linda Ballová, ktorá bude ďalším hosťom neopakovateľnej šou Niekto príde s Milanom Markovičom a Pánmi Bratmi...

FOLK BLUES SESSION 2018

24.11. / 18:00 / DK Lúky /   Folk Blues Session - XVIII. ročník festivalu folk-bluesovej a bluesovej hudby s troma slovenskými kapelami a jedným českým hosťom.

NĚŽNÁ NOC

Něžná noc  v objatí dvoch persón  22.11. / 19:00 / DK Zrkadlový háj /   Dve české hudobné osobnosti - Blanka Šrůmová (líderka skupiny Tichá dohoda) a Jan Sahara Hedl (Precedens, DG 307) sa spojili a založili projekt NĚŽNÁ NOC. Prvýkrát v Bratislave v našom DK Zrkadlový háj...

VEČER AUTENTICKÉHO FOLKLÓRU

  predstavujeme vám obec Trenčianske Stankovce a ich FS Rozvadžan  V našom geografickom putovaní za slovenskými zvykmi a tradíciami v tradičných Večeroch autentického folklóru sa pristavíme pri obci Trenčianske Stankovce. Historicky aj kultúrne zaujímavú obec spoznáme aj prostredníctvom umeleckej činnosti folklórneho súboru Rozvadžan.