Navigácia podľa žánru


Tlačové správy

POP HIT 2018

hľadá sa petržalská super hviezda  29.05. / 10:00 a 17:00 / DK Zrkadlový háj Petržalka bude hľadať novú spevácku hviezdu. POP HIT 2018 je šanca pre začínajúcich interpretov - mladších aj starších.

Spomienka na legendárnych Plavcov a Rangers v Petržalke

24.05. / 19:00 / DK Zrkadlový háj  Plavci - to je smiech aj plač, smútok i radosť. To sú známe piesne, ktoré písali históriu českej country a bluegrassu. Zaspomínať na zlatú éru kapely príde jeden z jej dôležitých členov spolu s exkluzívnym hosťom.

FOLKLÓR v máji

zameraný na detstvo a Záhorie DFS Lúčka; FS Kopaničiar / 18.05.2018 / 18:00 / DK Zrkadlový háj Večer autentického folklóru - predstavujeme obec Závod / FS Závodzan; dychová hudba Záhorienka / 25.05.2018 / 19:00 / DK Zrkadlový háj  Po veľmi dlhej zime nám klope na dvere leto a s ním aj nové folklórne podujatia. Máj je aj oslavou mladosti, ktorú k nám prídu prezentovať dva detské súbory. A zavíta aj renomovaný záhorácky súbor tanečníkov, spevákov a hudobníkov.

MUSIC CLUBY MÁJOVÉ

hudobné kino a jazzový večer, rapový freestyle aj srandovné beaty.  Májové Music Cluby nás prevedú svetom nových talentov aj osvedčených muzikantov. Štvorica podujatí osloví hip hopových a jazzových priaznivcov. Zároveň pokračuje v sérii hudobných kín, ktorou si pripomenieme náš najslávnejší hudobný festival spolu so vzácnym hosťom.

Pet Jazz 2018

slovenská jazzová špička 23.05. 2018 / 19:00 / Klub Za zrkadlom  Bude sa „jazzovať“, bude sa „funkovať“. Tradičný petržalský jazzový festival, známy pod hlavičkou Pet Jazz, ponúkne špičku slovenského jazzu a funku. Trojica kapiel s lídrami Petrom Lipom, Gabrielom Jonášom a Milošom Bihárym, vás nenechá na pochybách, že slovenský jazz má čo ponúknuť.