Navigácia podľa žánru


Hlavné podujatia

Šport, drogy a rock'n'roll

hudobno športové podujatie proti drogám pri dobrej muzike a turnaji návštevníkov v stolnom tenise DJ PING + MC PONG...čítaj ďalej

20. 03. 2020

MM KABARET uvádza: Adela VINCZEOVÁ celkom inak

PRESUNUTÝ TERMÍN z 25.2.2020. Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti! Milan Markovič a Páni bratia (Peter Niňaj a Róbert Puškár) pozývajú Adélu VINCZEOVÚ...čítaj ďalej

17. 03. 2020

Domáca úroda: KTO JE ĎALŠÍ?

Nový slovenský film „Kto je ďalší?“ režiséra a scenáristu Mira Drobného, ktorý je autorom úspešných projektov Rytmus – sídliskový sen a ovce.sk,  je inšpirovaný tromi skutočnými príbehmi zo Slovenska, Ruska a Kanady. Osudy hlavných hrdinov zmenil internet a priviedol ich až na hranicu života a smrti.

Film sa začína prvým príbehom, ktorý zobrazuje momentálne veľmi aktuálnu tému – kyberšikanu. Hlavnú úlohu v ňom stvárňuje známa slovenská reperka Aless Caparelli, ktorá vo filme čelí tomuto problému a bojuje proti šikane. Šnúru koncertov končí reperka Aless (Aless Caparelli) predstavením vo svojom rodnom meste. Do hľadiska sa posadia učitelia a spolužiaci, ktorí ju pred pár rokmi dohnali až k pokusu o samovraždu. Po tejto tragédii začala písať texty a spievať. Rozhodla sa, že raz sa vráti a všetko im povie priamo do očí. Televízny štáb zapína kamery a zachytáva Alessin posledný boj so šikanou…

Extrémny fenomén „rooftopping“ predstavia v druhom príbehu dvaja najznámejší rooftopperi na svete Oleg (Vitaliy Raskalov)a Vadim (Vadim Makhorov). S kamerami na hlavách a bez akéhokoľvek istenia protizákonne zdolávajú jednu výškovú budovu za druhou po celom svete. Ich slávu zatieňuje iba krásna Angela (Angela Nikolau). Rozhodnú sa, že na výstup v areáli atómovej elektrárni priberú aj ju. Aby získali najkrajší záber s najväčším počtom lajkov riskujú svoje životy, ale i jej srdce.

Film uzatvára tretí príbeh, ktorý sa sústredí na tému sexuálneho zneužívania. V hlavných úlohách sa v ňom predstavia americký herec Brian Caspe (Hellboy, Mission Impossible, Operácia Anthropoid) a mladá američanka Anita Sonnberger, ktorá hrá dievča dotlačené do bezvýchodiskovej situácie s rozhodnutím prehovoriť. I keď, nie tak úplne. Začne rozprávať svoj príbeh sexuálneho vydierania bez toho, aby vyslovila čo i len jedno slovo. Bude to stačiť na jej záchranu?

Známu slovenskú speváčku Celeste Buckingham príbeh mladého dievčaťa oslovil natoľko, že sa rozhodla pripraviť k filmu titulnú pieseň pod názvom Voiceless. Ďalšie titulné skladby k filmu pripravila spevácka hviezda svetového formátu Demi Lovatoa už spomínaná slovenská reperka Aless. 


SÚŤAŽ!!! 

Vyhrajte exkluzívne ceny od režiséra filmu "Kto je ďalší?"! 

Pripravili sme pre vás filmovú novinku od režiséra a scenáristu Mira Drobného, ktorý je autorom úspešných projektov Rytmus – sídliskový sen a ovce.sk. 

A keďže chceme, aby čo najviac ľudí prišlo a videlo tento film s veľkým odkazom pre každého, kto sa pohybuje na internete a sociálnych sieťach, máme pre vás niekoľko motivujúcich darčekov.

Získať môžete:

1. Exkluzívna edícia DVD s filmom Rytmus - sídliskový sen

2. Nové CD mladej reperky Aless (ktorá tiež hrá vo filme Kto je ďalší?)

3. Krásnu knihu Mira Drobného, staršieho, ale aj v zahraničí oceneného projektu,  "ovce.sk". 

Čo je treba urobiť aby ste získali tieto ceny? 

Jediné čo treba, je prísť k nám do Artkino za zrkadlom na film - Kto je ďalší? a zanechať nám na seba kontakt, aby ste sa mohli zaradiť do losovania.

Pri vstupe do kina dostanete malý letáčik, ktorý vyplníte a odovzdáte uvádzačkám alebo na pokladňu.

Losovanie uskutočníme 26.8.2019 – pondelok a výhercu upovedomíme cez email.  

Takže milí priatelia, máte sa na čo tešiť a nezabudnite napísať váš KONTAKT čitateľne!


Ďalšie vstupenky, okrem predaja cez sieť ticketportal - klik hore na kúp lístok - je možné si osobne zakúpiť, príp. rezervovať v pokladniciach KZP. Viac na:http://www.kzp.sk/vstupenky

 

Domáca úroda: KTO JE ĎALŠÍ?

24. 08. 2019

20:00

Vstupné:5 EUR

Artkino Za zrkadlom

iné

www.csfd.cz/film/747542-kto-je-dalsi/komentare/

Kúp lístok

Galéria akcie

poster kjd

Podobné akcie

Metódy vypočúvania a získavania informácií

Oproti vám sedí podozrivý. Hovorí pravdu alebo klame? Je svedok alebo zločinec? Ako sa mu... čítaj ďalej

31. 03. 2020

Veľkonočná dekorácia

Tvorivá dielňa pre zdravotne postihnutú mládež v M klube DK Zrkadlový háj. Téma veľko... čítaj ďalej

27. 03. 2020

Bubnovačka orchestra

 BUBNOVAČKA ORCHESTRA Spoločná zábava pri spoločnom bubnovaní a hraní na rôzne rytmic... čítaj ďalej

26. 03. 2020

JoyZone FIT DAY

IV. ročník úspešnej akcie JoyZone FIT DAY je tu! Môžete sa v ňom tešiť na: Skupino... čítaj ďalej

21. 03. 2020

Komentáre k akcii