Navigácia podľa žánru


Oznamy

Ponuka prenájmu tanečnej sály v CCC

CC Centrum ponuka na prenájom tanečnú sálu v CC Centre, v uvedených termínoch : pondelok 15:00 – 17:30 utorok      15:00 – 16:00 štvrtok      15:00 – 18:00 Parametre a vybavenie: 140 m² + šatne,  zrkadlová stena, podlaha-linoleum.   Cena dohodou. Kontakt : \n Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , 0917 711 085

Pozvánka na október 2019 v KZP

Aj vy by ste chceli zažiť poriadnu oslavu a dobre sa zabaviť, ale žiadne narodeniny ani meniny vás v októbri nečakajú? Dôvod na poriadnu oslavu sme hľadali aj my a veru, dlho sme hľadať nemuseli.  Október sme venovali najmä narodeninám a výročiam, aby sme sa počas jesene nezabudli baviť, radovať a naplno si  užiť voľný čas. A tak, milí priatelia, srdečne vás pozývame k nám do Kultúrnych zariadení Petržalky, aby ste sa tešili spolu s nami, pretože slávnostné udalosti pomaly začínajú!  Na programe je toho mnoho, preto sme vybrali len TOP podujatia, ktoré sa Vám, rodinke, či priateľom ľahko zapáčia.  A teraz už k programu.

NEWS pre deti - október 2019

Milé deti, škola je už v plnom prúde! A preto je dôležité práve teraz zažiť viac rozprávok, filmov a divadielok, ako kedykoľvek pred tým, aby ste ostali rovnako v POHODE počas náročných školských dní... Rozprávkový svet plný zázrakov, dobrodružstiev a neočakávaných fantázií už čaká, aby vám mohol vyčariť krásny úsmev a čarovnú náladu.V mesiaci október sme pre vás pripravili aj detský divadelný festival „Rozprávková jeseň“, na ktorý vás srdečne pozývame.  

POZVÁNKA - september 2019

Priatelia milí, teraz je tá chvíľa, kedy by sme vás chceli pozvať, aby ste spolu s nami okúsili čaro jesenného multi - žánru v DK Zrkadlový háj. Na programe je toho mnoho, preto sme vybrali len TOP podujatia, ktoré sa Vám, rodinke, či priateľom môžu ľahko zapáčiť. ...A tak, ak je aj vo vašom okolí niekto, o kom tušíte, že by zúfalo rád tancovať chcel, spievať ľudovkovo, či smiať sa o dušu, prosíme, potešte týchto nadšencov našou pozvánkou. Sme si istí, že nakoniec sa vám dobrý skutok oplatí. A teraz už k programu.

Petržalský seniorfest 2019

Mesiac venovaný úcte k starším je tu opäť a s ním aj 12. ročník PETRŽALSKÝ SENIORFEST  od 1.10.2019 do 20.10.2019, na ktorý vás pozývajú Mestská časť Bratislava-Petržalka a starosta Ing. Ján Hrčka.