Navigácia podľa žánru


Oznamy

Folklórne predstavenie EKONÓM - nový termín

Folklórne predstavenie  EKONÓM s hosťami Sendreiovci & Kokavakere Lavutara, ktoré sa malo konať 1.06.2018 o 19:00 hod. v DK Zrkadlový háj je z technických dôvodov ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 28.09.2018 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 6.06. 2018!

Petržalka pripravuje coworkingové centrum, má byť najlacnejšie v Bratislave

Článok, zverejnený v reality trend.sk (23.05.2018) https://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/petrzalka-pripravuje-coworkingove-centrum-ma-byt-najlacnejsie-v-bratislave.html   Cenník VSTUPOV a POPLATKOV  - TU  

Koncert HONZA VANČURA a IRENA BUDWEISEROVÁ - PLAVCI - zrušený a nový termín

Vážení návštevníci, dovoľujeme si Vám oznámiť, že z dôvodu náhlej choroby účinkujúceho sa mení termín koncertu  HONZA VANČURA a IRENA BUDWEISEROVÁ  - PLAVCI z pôvodneho 24.5. 2018 o 19 hod. v DK ZRKADLOVÝ HÁJ  na nový termín: 20.09.2018 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.  Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.   Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 31.5. 2018!

Zmeny otváracích hodín pokladníc KZP

aktuálna zmena! Počas prázdnin budú otváracie hodiny pokladní KZP, z dôvodov čerpanie dovoleniek,  upravené následovne:

Výstavný priestor v CCC

CC Centrum na Jiráskovej ulici v Petržalke ponúka výstavný priestor pre profesionálnych a amatérskych výtvarníkov, školy, pre záujmové a občianské združenia.