Navigácia podľa žánru


XVIII. PETRŽALSKÝ MAŠKARNÝ PLES

Vstupenky budú v predaji od 23.01.2018 od 14 h v pokladni Domu kultúry Zrkadlový háj - bez možnosti rezervácie!

Sedenie: TU


Už 18 rokov starosta MČ Petržalka v spolupráci s Kultúrnymi zariadeniami Petržalky pozývajú svojich občanov na maškarný ples, ktorý vo svojich začiatkoch veľmi slabo spĺňal názov maškarný. Autorom tejto veselej zábavy je terajší pán starosta Vladimír Bajan, ktorého neodradili návštevníci v drahých róbach, ale naopak sám spolu so svojou pani manželkou sa obliekli do kostýmov, a tak vítali prvých hostí.

Ak ste pravidelnými návštevníkmi  maškarných plesov v Petržalke máte sa na čo aj tento rok tešiť. Máte chuť do sýtosti sa vytancovať, zasmiať a príjemne sa zabaviť? Je načase, začať vymýšľať  čo na seba, aby ste upútali.  Fantázii sa medze nekladú  a na maškarnom plese platí pravidlo, že najbláznivejší, najkreatívnejší či jednotlivec alebo kolektív vyhráva. Výhodou je to, že nemusíte míňať  stovky eur za večerné róby a dámy sa nemusia obávať, že sa stretnú s druhou dámou v tej istej róbe, možno v inej farbe.

Petržalský maškarný ples sa bude konať  2. februára 2018 od 19,00 hodiny do skorých ranných hodín v Dome kultúry Zrkadlový háj. V tanečnom rytme  Vám spríjemnia večer hudobné skupiny Starmania - najväčšie československé hity posledných dekád v podaní skupiny, známej z televíznej relácie Neskoro večer, Slovak tango - mladícka energia a najkrajšie evergreeny do tanca i na počúvanie, ľudová hudba Andreja Záhorca - cimbalová ľudová hudba je kolektív mladých ľudí-muzikantov, venujú sa predovšetkým ľudovej hudby, ale aj spracovaniu stále živých piesní starších slovenských umelcov  program spestria CreDance nadnárodné umelecké zoskupenie profesionálnych divadelných tanečníkov - semifinalisti súťaže “Československo má talent”  a CirKus-Kus - venujú sa gymnastike, žonglovaniu, akrobacii, balansu a divadlu, ich učeniu či predvádzaniu. Prvá slovenská škola moderného cirkusu.  

Plesom Vás bude sprevádzať Mahulena Bočanová - obľúbená česká herečka a moderátorka, víťazka tanečnej súťaže

Samozrejme, že k dobrej zábave patrí aj dobrá mňamka: večera, kávička, dezertík ….

Odhodiť noblesu a vymeniť ju za dobrú náladu a zábavu je mottom každého maškarného plesu, Ak tomu neveríte, príďte sa pozrieť, veríme, že neoľutujete.


v cene  zlosovateľnej vstupenky je aj občerstvenie:

prípitok: vermouth

predjedlo: schwarzvaldská  šunka na gréckom šaláte so zelenými olivami

I. večera: roláda  z bravčového karé s anglickou slaninkou a údeným syrom v prírodnej omáčke, talianske kuracie prsia zapečené s mozarellou, paradajkou a olivou na prírodno, pečené zemiaky v šupke, 1/2 bylinková ryža ½  

káva a štrúdľa

2.večera: šošovicová polievka + chlieb  

 

XVIII. PETRŽALSKÝ MAŠKARNÝ PLES

02. 02. 2018

19:00

Vstupné:35 € /vstupné + občerstvenie/ EUR

Dom kultúry Zrkadlový háj

iné

Galéria akcie

pmp 2018

Podobné akcie

Neskoro večer

Príďte zažiť na vlastnej koži atmosféru živého nakrúcania. Zaručene sa zabavíte a t... čítaj ďalej

30. 01. 2019

Neskoro večer

Príďte zažiť na vlastnej koži atmosféru živého nakrúcania. Zaručene sa zabavíte a t... čítaj ďalej

30. 01. 2019

Klenoty žánrového filmu: McQUEEN

Jeho život pripomínal rozprávku a horor zároveň. Obyčajný chlapec z robotníckej rodin... čítaj ďalej

29. 01. 2019

Utajené poklady: BEZ LÁSKY

Žeňa a Boris prechádzajú bolestným rozvodom. Spolu ich drží už len posledný problém, ... čítaj ďalej

29. 01. 2019

Komentáre k akcii