POZVÁNKA NA SEPTEMBER

Priatelia milí, teraz je tá chvíľa, kedy by sme vás chceli pozvať, aby ste spolu s nami okúsili čaro jesenného multi - žánru v KZP.

Na programe je toho mnoho, preto sme vybrali len TOP podujatia, ktoré sa Vám, rodinke, či priateľom môžu ľahko zapáčiť.

...A tak, ak je aj vo vašom okolí niekto, o kom tušíte, že by zúfalo rád tancovať chcel, spievať ľudovkovo, započúvať sa, či smiať sa o dušu, prosíme, potešte týchto nadšencov našou pozvánkou.

Sme si istí, že nakoniec sa vám dobrý skutok oplatí.

A teraz už k programu.


1. POZÝVAME VÁS NA OBĽÚBENÝ KABARET


MM Kabaret uvádza: Večer amerického swingu
17. 09. 2019 / 19:00 / DK Zrkadlový háj
Milan Markovič a Páni bratia (Peter Niňaj a Róbert Puškár) všetkých pozývajú okúsiť pravé kabaretné dielo. Tentokrát spoločne nazrieme za oceán, a to až do Ameriky! Tešiť sa môžeme na country&western v podaní dvojice RICK Valiant a MIA Zimmerman. 

2. NA KONCERTY

AKCENT LIVE + skupina TREND
19. 09. 2019 / 19:00 / DK Zrkadlový háj
Skupina AKCENT LIVE patrí dlhé roky ku popredným interpretom svojho žánru a je zárukou dobrej zábavy, je častým hosťom aj na televíznej obrazovke, zábava do tanca aj na počúvanie. V septembri privítajú hosťa skupinu Trend.

Jozef a Dodo IVAŠKOVCI
20. 09. 2019 / 19.00  / DK Zrkadlový háj
Spevák operety, muzikálu a pôvodných slovenských piesní Jozef Ivaška sa Vám predstaví aj so svojim synom v komornom koncerte za sprievodu Petra Uličného, Daniela Šimonoviča a Františka Turáka pri príležitosti svojho životného jubilea. Piatkový hudobný večer, slávnostná atmosféra vám spríjemní víkend.

SENZUS
25. 09. 2019 / 18:00 / DK Zrkadlový háj
Tanečný večer s obľúbeným triom. Poslaním tohto zoskupenia vždy bolo, je a bude zabávať diváka svojou nekomplikovanou, priamočiarou hudobnou produkciou.

 

3. NA HUDOBNÉ KINO

HUDOBNÉ KINO - BEDŘICH SMETANA - ECCE HOMO BEŘICH SMETANA

20.09. / 19:00 / DK Lúky

Projekt Osobnosti-Hudobné Kino-CZ v Dome kultúry Lúky prináša desaťdielnu sériu hudobných dokumentov a ponúka divákovi spoznať 'najväčšie osobnosti Čiech'. V septembri premietame dokument o českom hudobnom skladateľovi, tvorcovi českej národnej hudby -  Bedřichovi SMETANOVI.

4. ALEBO TALKSHOW

Talkshow Michala Domonkoša
26.09. 2019 / 19:00 / DK Zrkadlový háj
Zažite s nami skvelú a humornú talkshow s mladým a dravým moderátorom, šoumenom, spevákom, dabingovým hercom a režisérom v jednej osobe. Okrem pesničiek v podaní muzikálovej speváčky a herečky Natálie KÓŠOVEJ, nebude chýbať ani exkluzívny hosť MARCEL FORGÁČ.

 

5. ALEBO BY STE RADŠEJ HUDOBNÝ FESTIVAL?

Trojkoncert WMFB 2019 + krst albumu ĽH Pokošovci
29. 09. 2019 / 19:00 / DK Zrkadlový háj 
World Music Festival sa ukončí vo veľkom štýle, trojkoncertom špičkových projektov z Maďarska, Čiech a Slovenska. V programe vystúpia: Pengetős Trio, BraAgas, ĽH Pokošovci. Ich dlho očakávaný dvojalbum sa slávnostne pokrstí práve počas tohto koncertu. Koncertom bude sprevádzať hudobníčka, speváčka a etnomuzikologička Jana Ambrózová. Pozvaní hostia a priatelia skupiny obohatia tento malý bašavel, na ktorý všetkých priaznivcov Pokošovcov srdečne pozývame.

 

6. ZÁVER PATRÍ DIVADLU

Chlieb s maslom
30. 09. 2019 o 19:00 / DK Zrkadlový háj

Divadelná komédia o tom, ako sa ženy skrátka k mužom nehodia.
Koniec prvého mesiaca novej sezóny štýlovo a humorne s hercami: Dominikou ŽIARANOVOU, Jurajom LOJOM, Branislavom DEÁKOM a Martinom MŇAHONČÁKOM.


Toto všetko a ďalšie podutia už čoskoro rozozvučia steny našich sál

a vy pri tom nesmiete chýbať.
Aké podujatie je to „vaše“?

Tešíme sa na Vás!

vstupenky v pokladniach KZP: DK Zrkadlový háj a DK Lúky a v sieti Ticketportal

www.kzp.sk